Oferta handlowa

Daszki szklane

W naszej ofercie znajdą Państwo szklane daszki, które doskonale sprawdzą się przy fasadzie każdego budynku jako sposób na ochronę wejścia lub chodnika. To nie tylko zabezpieczenie przed opadami atmosferycznymi i wiatrem. Produkty uchronią również drzwi wejściowe i część budynku przed szybko pojawiającymi się śladami zniszczenia. Ten prosty sposób pozwoli zachować elegancki wygląd okolicy wejścia. Oferujemy Państwu daszki szklane nie tylko we Wrocławiu, gdzie mieści się siedziba firmy. Przyjmujemy zamówienia na terenie całej Polski.

Zabezpieczenia z naszego katalogu są gotowe do użycia zaraz po nieskomplikowanej instalacji. Nie wymagają ingerencji w strukturę konstrukcyjną budynków. Daszek można połączyć ze ścianą przy pomocy kilku metod, które dobiera się do specyficznych właściwości każdego gmachu. Niezależnie od zastosowanej techniki szklane zadaszenie dopasowuje się do otoczenia, tworząc estetyczny dodatek do architektonicznej całości. Przezroczyste daszki z naszej oferty nie zmienią wizualnej strony budynku ani nie spowodują różnic w kolorystyce otoczenia. Staną się za to pewnym punktem zabezpieczenia drzwi oraz osób – zadaszenie systemowe stworzy barierę przed opadami.

Szklany daszek nad drzwi i ciągi piesze – Wrocław

Dawniej w tym celu projektowano ganki, portyki i portale. Dziś bez dodatkowego zadaszenia miejsce, w którym zlokalizowano wejście do budynku, może być narażone na deszcz, śnieg czy porywisty wiatr. Warto zadbać o to, by szczególnie w przestrzeniach odsłoniętych zminimalizować bezpośredni kontakt z opadami zaraz po wyjściu. Daszki szklane systemowe z naszej oferty chronią wejście lub ciąg pieszy wokół budynku przed złymi warunkami atmosferycznymi. Tafle z hartowanego materiału wysokiej jakości gwarantują trwałe zabezpieczenie okolicy posesji. Szklany system zabezpieczający to optymalne rozwiązanie – ręczymy za jego solidność i funkcjonalność. Indywidualny dobór sposobu instalacji i wieloletnie doświadczenie naszych pracowników dają gwarancję, że wybrane przez Państwa zadaszenia szklane staną się integralną częścią nieruchomości. Transparentną osłonę z wytrzymałego szkła można czyścić bez obaw o obniżenie estetyki – odpowiednio konserwowane i pielęgnowane daszki nad drzwi nie płowieją i nie ulegają zmatowieniu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą inwestorów z Wrocławia oraz wszystkich miejscowości województwa dolnośląskiego i całego kraju.

Nasze daszki szklane nad drzwi to wyroby najwyższej próby, łączą w sobie walory estetyczne i praktyczne. Chronią wejście lub ciąg pieszy wokół budynku przed złymi warunkami atmosferycznymi. Dzięki różnym systemom mocowań tafli do zadaszeń szklanych jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać daszki jednotaflowe, wielotaflowe oraz kaskadowe. W ofercie posiadamy także daszki szklane systemowe.

Najczęściej montujemy zadaszenia szklane:

 • za pomocą odciągów stalowych i mocowań punktowych,
 • w postaci belek stalowych,
 • jako konstrukcja stalowa,
 • wg indywidualnego projektu.

Szkło użyte do zadaszeń szklanych produkowane jest w procesie laminowania:

 • szkła hartowanego ze szkłem hartowanym,
 • szkła półhartowanego ze szkłem hartowanym,
 • szkła półhartowanego ze szkłem półhartowanym.

Do realizacji daszków szklanych używamy najczęściej szkła:

 • typu float,
 • białego, które charakteryzuje się najwyższą przeziernością,
 • barwionego w masie koloru zieleni, grafitu, brązu itp.,
 • mlecznego (tego typu daszek szklany nad drzwi można zamówić zarówno ze szkła satynowego, jak i piaskowanego),
 • laminowanego w dowolnym kolorze z palety RAL,
 • z warstwą sitodruku.

W zależności od wielkości tafli szkła i sposobu montażu daszku szklanego, grubość warstwy tafli jest obliczana indywidualnie. Jako dystrybutor okuć do szkła możemy zaproponować typowe, jak i nietypowe rozwiązania mocowań, dzięki czemu wykonujemy zadaszenia na każdej istniejącej elewacji, konstrukcji stalowej, aluminiowej i drewnianej. Chociaż siedziba naszej firmy mieści się na terenie Wrocławia, zamówienia na zadaszenia szklane przyjmujemy od klientów z całej Polski.

Przykłady realizacji: